Veľkolepá šou Česko Slovensko má talent privedie na televízne obrazovky najšikovnejších ľudí z krajiny už od 3. septembra, pričom diváci sa opäť môžu tešiť na fantastické čísla plné hudby, tanca, adrenalínu, ale aj kúziel. Objaví sa však v šou aj legendárny Jozef Pátrovič, ktorý sa stal rokmi jej dvorným maskotom?

Už o pár dní odštartuje na obrazovkách TV JOJ desiaty ročník obľúbenej šou Česko Slovensko má talent. Okrem množstva noviniek, ktorými sú aj špeciálni porotcovia, ako Rytmus či Marián Čekovský, sa diváci opäť môžu tešiť i na neodmysliteľného Jozefa Pátroviča. 81-ročný spevák zas a znova vyskúša svoje šťastie, avšak podľa upútaviek čaká jedno veľké prekvapenie aj na neho.

Na pódiu sa totiž objaví muž, ktorý sa nápadne podobá na ikonického Jozefa, pričom sa predstaví ako jeho brat Eugen. “Presne tak, som jeho brat,” povie priamo pred očami prekvapeného hudobníka a následne zaspieva skladby od Karola Duchoňa, čím zdvihne zo stoliečiek Martu Jandovú i Dianu Mórovú. Čo myslíte, aké bude rozuzlenie situácie?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: TV JOJ, IG/csmt_tvjoj