Šou Česko Slovensko má talent pozná svojho ôsmeho víťaza! Uplynulú sobotu sa ním stala vo veľkolepom finále mladá Slovenka Margaréta Ondrejková z Čachtíc, ktorá jedinečným spevom očarila množstvo divákov pri televíznych obrazovkách.

Televízia JOJ v spolupráci s televíziou Prima odvysielala v sobotu 7. decembra dlho očakávané finále ôsmeho ročníka šou Česko Slovensko má talent. V súboji o výhru vo výške 50 000 € sa proti sebe postavili štyria súťažiaci, ktorí počas castingov získali “zlatý bzučiak”, a ďalší štyria umelci, pričom tí boli voľbou divákov. Žiaľ, v sobotný večer sa pred kamery nepostavili vzdušní akrobati Katya & Nikita, nakoľko dievčatko utrpelo počas skúšky zranenie.

Jaro Slávik, Jakub Prachař, Diana Mórová a Marta Jandová sa už štandardne zhostili hodnotenia finalistov. V speve tentokrát súťažili Margaréta Ondrejková, Daniel Zappi a Samuel Rychtar, tancom sa prezentovali Fricska Dance Group, Tobiáš Košir so Sárou Titzovou a Citadela Mefisto, Volha Safronava očarila divákov maľovaním pieskom a Bike O´ Clock súťažili s cyklistickými trikmi.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Do TOP 3 sa napokon prebojovali Volha Safronava, ktorá skončila na striebornej priečke, pričom diváci o víťazovi rozhodovali medzi Slovenkou Margarétou (15) a Čechom Samuelom (11). Väčší počet hlasov však zaslali práve rodáčke z Čachtíc, ktorá ich očarila nielen nádherným výzorom, ale aj prevedením skladby “Never Enough” z filmu The Greatest Showman. Novej hviezde domáceho šoubiznisu srdečne blahoželáme!

Víťazka šou ČSMT Margaréta Ondrejková

2. miesto získal Samuel Rychtár

3. miesto získala Volha Safronova

Výherné vystúpenie

Foto: IG/tvjoj, TV JOJ