Na Farme sa s ubiehajúcimi týždňami začína súťažiacim zrejme cnieť za intímnosťami, a tak sa to na statku začína poriadne zvrhávať. Po Michaele a Dominikovi si tentokrát strihla hlavnú úlohu táto dvojica, pričom jej nevadili kamery ani Miša, ktorá spala o pár centimetrov vedľa.

Na Farme začína byť mnohým farmárom smutno, pričom pociťujú aj svoje volajúce potreby a túžby. No kým niektorí zatiaľ skončili len pri nevinných flirtoch či letmých dotykoch, iní sa posunuli na celkom iný level.

Pred pár týždňami neovládla svoje chúťky Miša, ktorá si užila s bývalým panicom Dominikom. Odvtedy sa vynárajú špekulácie skôr okolo vzťahu Petra a zadanej Táni, ktorá má vonku priateľa aj dieťa. Nedávno sa ale Peter vyjadril k ich vzťahu odmietavo a potvrdil len kamarátstvo a vzájomné doberanie sa. Aj keď sa spočiatku zdalo, že medzi nimi nie je nič viac, nasledujúce video vyvoláva isté otázniky.

Dvojica farmárov bola vo videu zachytená v posteli, kde spolu ležali za sprievodu čudných pohybov a zvukov. Len pár centimetrov od nich spala dokonca Miša, ktorú zrejme zmohla práca. Nevedno, ako na toto nočné video zareaguje taký Tánin priateľ či rodina. V predošlých sériách nebolo nič neobvyklé, keď sa partner dostavil priamo na statok či vzťah počas Farmy ukončil. Video farmárskej dvojice si pozriete >>> TU <<<.

Zdroj │ Foto: YouTube