Petra Polnišová (40) a Zuzana Šebová (34) sú ako Cuky a Luky na roztrhanie. Postavy mestských pipiniek im zabezpečili na Slovensku obrovskú popularitu a momentálne to majú namierené do nového projektu.

[sociallocker]Markíza si je obrovskej popularity hereckej dvojice dobre vedomá a tak chce ich potenciál využiť na maximum. Preto boli dievčatá pozvané ako účinkujúce do novopripravovanej tretej série šou Tvoja tvár znie povedome. Aj keď sú prípravy na finálové večeri mimoriadne náročné a vyžadujú od účinkujúcich plné hlasové aj tanečné nasadenie, snáď si Cuky a Luky nájdu v preplnených diároch čas. Diváci by sa tak mohli tešiť každý týždeň na nové výmysly tejto zábavnej dvojice.

Okolo tretej série šou Tvoja tvár zatiaľ televízia robí tajnosti, no uvažuje sa napríklad aj o Tomášovi Palonderovi (36). Obľúbená herečka Dominika Kavaschová (27), ktorá zažiarila v seriáli Chlapi neplačú ako hlavná hrdinka Paula,však účasť v šou pre nedostatok času odmietla. Uvidíme, na koho sa napokon budeme môcť v ďalšej sérii tešiť.

Zdroj: cas.sk  | Foto: Facebook
[/sociallocker]