Mária “Mary“ Bartaloš je momentálne v ôsmom mesiaci tehotenstva, pričom sa môže pýšiť krásnym rastúcim bruškom. Slovenská herečka sa tak o pár týždňov stane prvýkrát mamou. Roztomilá tehuľka sa však pred pôrodom nechce vzdať novej vášne, za ktorú zožala od fanúšikov na Instagrame množstvo kritiky.

Aj napriek tomu, že je Mary vo vysokom štádiu tehotenstva, stále je športovo aktívna, pričom sa často nachádza v pohybovom štúdiu jej manžela Adriána. Herečka si chce udržať telo vo forme, s čím jej pomáha predovšetkým jej milovaná polovička. Dokonca sa nedávno na sociálnej sieti pochválila záberom, na ktorom budúci rodičia skúšajú menšiu zdvíhačku.

Na Bartaloš sa okamžite vzniesla vlna kritika, pričom mnohé ženy vyčítali budúcej mamičke údajnú nezodpovednosť a ohrozovanie seba i dieťaťa. Ku kauze s týmto typom cvičenia sa nakoniec vyjadrila aj hviezda seriálu Som mama, Kristína Tormová. „Moja milá a krásna Mery. Ďakujem ti, že búraš debilné predsudky a lietaš! Že si jednou z tých, ktoré medzi “skoromamami” nešíria zbytočný strach, pochybnosti a iné negatívne svinstvá,” odkázala kolegyni na sociálnej sieti.

Tormová však neskončila a upriamila pozornosť na dámy, ktoré si neodpustili na adresu Mary štipľavé poznámky. „Zakladám hnutie s názvom “choď do r..i, radodajka,”. Radodajka – žena, ktorá dáva nevyžiadané rady,” schladila kritizujúce mamičky.

Zdroj: Instagram/maria.bartalos  |  Foto: Instagram/maria.bartalos, Facebook/Kristína Tormová