Cyklistu Petra († 46) zrazila známa slovenská fitnesska: Z tragédie je psychicky na dne!

Dátum:

Je to len zopár dní od tragickej nehody, pri ktorej došlo k zrážke auta s dvomi cyklistami. Peter († 46) svoj boj o život prehral, jeho priateľka Andrea (50) leží v nemocnici. Do páriku mala nabúrať známa slovenská fitnesska, ktorá je z tragédie psychicky na dne.

Peter sa spolu s Andreou vybrali pred pár dňami na cyklistický výlet, keďže obaja milovali prírodu a šport. Osudnou sa im stala cesta za Mníchovou Lehotou (okres Trenčín), keď do nich zozadu narazilo auto. Peter zraneniam na mieste podľahol, zatiaľ čo jeho priateľka stále nič netuší a bojuje v nemocnici v ťažkom stave o život.

Za volantom bordového Alfa Romeo sedela len 27-ročná známa fitnesska, ktorá žne úspechy v bikini fitness. Na majstrovstvách SR skončila Lucia Kristová na peknom 8. mieste, no osudný deň jej kompletne zmenil život, aj keď fyzickú ujmu počas nehody neutrpela. Lucia má byť totiž od tragédie psychicky na dne, čo potvrdil aj jej kolega z fitness centra v Trenčíne: „Ona s nikým nechce o tom komunikovať. Je úplne na dne. Je stále zatvorená doma a nesmierne to prežíva. Je to strašná tragédia pre všetkých,“ prezrádza pre Nový Čas.

Kolega sa ale mladej dievčiny zastáva so slovami, že nešťastie na ceste sa môže stať zo sekundy na sekundu a nikto niečo takéto neurobí naschvál. Vyšetrovanie nehody je naďalej v rukách polície, ktorá nechala vypracovať znalecké posudky. Ako potvrdila policajná hovorkyňa Elena Antalová, v prípade zatiaľ nie je nikto obvinený.

Mladá fitnesska Lucia sedela v aute smrti

Zdroj: cas.sk │ Foto: Facebook, TV Joj

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Dcéra prezradila príčinu smrti jej slávnej mamy: Zastrelila sa!

Začiatkom mája sme vás informovali o smrti slávnej speváčky,...

Nečakaná STOPKA v televízii: Známa hviezda Markízy nepokračuje!

Známy moderátor televízie Markíza mal podľa zákulisných informácií dostať...

Hrôza na Hornom Zemplíne: Slovenka (64) havarovala, potom ju našli…!

Hrozný incident sa odohral v sobotu v oblasti Horného...

Fico hovorí o veľkej chystanej akcii NAKA: TAKTO ho schladil Hamran!

Robert Fico cez víkend vyhlásil, že Národná kriminálna agentúra...