Dagmar Patrasová (62) pred pár dňami zažila nepríjemnú autonehodu v pražských Vinohradoch. Šokujúce bolo odhalenie polície, ktorá potvrdila, že vodička nafúkala 2,5 promile. Dáda obvinenia o alkohole odmieta, no jej počin  má tvrdú dohru!

Dagmar Patrasová prežíva náročné obdobie. Okrem problémov s neverným manželom, ktorý si našiel mladú milenku, sa stala aj účastníčkou nepríjemnej autonehody. Po zrážke s ďalším automobilom s ukrajinským šoférom ale, našťastie, obišla herečka bez zdravotnej ujmy. Prekvapivejšie ale boli slová polície, ktorá potvrdila, že vodička nafúkala 2,5 promile.

Tmavovláska však obvinenia o alkohole razantne odmieta so slovami, že by si v takom stave za volant nesadla. Kontroverzná udalosť si už vyžiadala svoju daň a Dáda pocítila na vlastnej koži krutý trest. V divadle Hybernia, kde hrá herečka hlavnú rolu v muzikáli Snehová kráľovná, s ňou už totiž v najbližšom období nepočítajú.

Dohodli sme sa, že v ostatných predstaveniach, ktoré máme do konca februára odohrať, pani Patrasová hrať nebude. Termíny pokryjú jej alternácie,“ potvrdila verdikt pre Blesk Lenka Pixová z produkčnej firmy, ktorá zastrešuje spomínaný muzikál. Podľa jej slov ohrozila Patrasová predstavenie a hlavnú rolu si najbližšie strihne namiesto nej Mahulena Bočanová. Návrat Dády je tak v nedohľadne…

Zdroj: blesk.cz │ Foto: Facebook