Česká herečka Dáda Patrasová sa okrem herectva preslávila škandálmi s neverníkom, ktorého mala dlhé roky po svojom boku. Reč je o jej manželovi Felixovi Slováčkovi, ktorý zatúžil po mladom mäsku. Aj napriek tomu, že známa brunetka sa na verejnosti vyjadruje, že s milovanou polovičkou majú všetko vyriešené a ich vzťah je fantastický, zdá sa, že to nie je tak celkom pravda.

Pred pár hodinami sa v českých médiách objavila správa, že Felix Slováček, ktorý momentálne žije s 36-ročnou Luciou Gelemovou, sa plánuje oženiť. Je však zarážajúce, že 76-ročný muzikant, ktorý by sa mal stať dokonca čoskoro otcom, je stále ženatý s herečkou Dádou Patrasovou.

Možno je to zhoda náhod, no v čase, kedy sa začala riešiť informácia, že Felix s partnerkou plánuje svadbu, sa jeho stále právoplatná manželka začala na sociálnej sieti chváliť fotografiami z Talianska. Dáda pózuje v typických starých uličkách, avšak hneď na prvý pohľad je zrejmé, že na záberoch niečo nesedí. Zdá sa, že herečka sa zrejme naučila dobre upravovať fotografie. Veď posúďte sami.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Instagram/dadapatrasova_oficialni  |  Foto: Facebook/Divadlo Hybernia, Instagram/dadapatrasova_oficialni, emil_vasko_photo