Dagmar Kubincová bola jedinou Češkou, ktorá zabojovala o 75-tisíc eur vo Farme 14. Jej príchod potešil predovšetkým Michala Mošpana. Dlhé týždne na statku s obmedzeným množstvom potravín si však vyžiadali svoju daň v podobe pribúdajúcich kilogramov. Blondínka sa po natáčaní rozhodla s kilami navyše rázne zatočiť.

Rodáčka z Hodonína prišla na statok ako jedna z pomocníčok, no v priebehu pár dní sa stala právoplatnou farmárkou. Diváci jej však dali poriadne zabrať, keďže neustále komentovali jej postavu. Celej situácii nepomohlo ani stratovanie sa na Farme. Súťažiaci totiž jedli hlavne ,,slávne“ farmárske placky a nezdravé jedlá, ktoré obsahovali veľké množstvo múky.

Dagmar tak napokon prišla domov aj s pár kilami navyše. Povolaním obchodná zástupkyňa sa do toho poriadne oprela, pričom pravidelne maká vo fitku, a taktiež sa intenzívne venuje boxu. Prvými výsledkami sa už pochválila aj svojím fanúšikom. ,,Priatelia… Od Farmy -5 kg je tam. Ďalší cieľ mám -7 kg do 23. júna. Tak kto ide do toho so mnou?“ vyzýva na sociálnej sieti, kde zverejnila aj vypracovanú postavu.

Vypracovanú postavu Dagmar si môžete pozrieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Video: IG/dagmara_key | Foto: IG/dagmara_key, farma.markiza