Šoubiz Dala zaočkovať svojich synov? Úprimná odpoveď Puškárovej!

Dala zaočkovať svojich synov? Úprimná odpoveď Puškárovej!

Očkovanie detí proti ochoreniu COVID-19 na Slovensku stále vyvoláva búrlivé diskusie medzi odborníkmi i rodičmi. EMA (Európska lieková agentúra) však schválila vakcínu od spoločnosti Pfizer, ktorá môže byť podaná v malej dávke aj deťom.

Mnohí epidemiológovia i rodičia sa domnievajú, že o jednotlivých vakcínach nemáme dostatok získaných dát, aby boli podané aj deťom. Ministerstvo zdravotníctva i napriek tomu spustilo od 22. decembra 2021 registráciu pre deti od 5 do 11 rokov.

Nedávno moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová otvorene priznala, že by dala pokojne zaočkovať aj svoju 2-ročnú dcérku Sáru. V týchto chvíľach čaká na vývoj vakcinácie detí a najnovšie rozhodnutia rezortu zdravotníctva, ktoré by sprístupnili očkovať aj deti mladšie ako päť rokov.

Otázky k téme očkovania najmenších sa čoraz viac hromadia aj v správach Zlatice Švajdovej Puškárovej. Aj ona bez problémov odpovedala, či jej synovia absolvovali vakcináciu proti ochoreniu COVID-19. ,,Mnohí sa ma pýtate, či je Leo zaočkovaný. ÁNO, je po prvej detskej dávke vakcíny. Koncom januára ide na ďalšiu. Nemal žiadne komplikácie,“ otvorene napísala na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/zlaticapuskarova