Dali to spolu opäť dokopy alebo si našla Ivka nového priateľa? To je zrejme otázka, ktorú si po zhliadnutí nasledujúceho záberu položí každý fanúšik Farmy. Radova snúbenica sa totiž drží za ruku s istým mužom, hoci nateraz nie je jasná jeho identita.

Radovan Dulin, ktorému adresoval hospodár nečakané slová, prišiel na statok ako šťastne zasnúbený muž. Už po pár dňoch ale bolo zjavné, že tento „Casanova“ má mimoriadne blízko k ženskému pokoleniu. S farmárkou Kikou sa zblížil natoľko, že z neho v stave opitosti vypadli vyznania lásky či bozky.

Najnovšie prežila dvojica v sluhovni vášnivú noc, keď si Kika vyzliekla nohavičky. Radova snúbenica Ivana neprežíva pohľad na jeho vyčíňanie práve najlepšie. Okrem toho, že schudla niekoľko kíl, na sociálnej sieti sa vyjadrila, že by záletníkovi neodpustila, ani keby sa všetko dialo na základe scenára.

Či svoj sľub dodrží, sa ukáže po návrate farmárov, ktorí už v realite opustili obydlie v Sekuliach. Najnovšia fotka Ivky ale poriadne pomotala hlavu všetkým fanúšikom. Na zábere sa totiž drží za ruku s neznámym mužom pri pohári vínka. Zobrala Rada po príchode domov na milosť, alebo dala prednosť novej známosti?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Snúbenica Ivka sa s kýmsi drží za ruku
Rado sa na Farme netajil veľkou náklonnosťou ku Kike

Zdroj │ Foto: Televízia Markíza, Instagram/ ivka.b