Tento rok naozaj praje tehotenstvám. Najmä s tými celebritnými sa akoby vrece roztrhlo. Po Beyoncé, Amal Clooney či Amande Seyfried bude mamou ďalšia známa osobnosť. A to už po tretíkrát!

Tehuľkou sa tentoraz stala krásna a talentovaná herečka Jessica Alba. Diváci ju poznajú z filmov Do hlbiny, Fantastická štvorka alebo Sin City. So svojím manželom, Cashom Warrenom, sú už rodičmi dvoch rozkošných dcérok. Deväťročnej Honor a päťročnej Haven tak pribudne ďalší súrodenec.

Jessica tajnosti okolo svojho tehotenstva nerobí a spolu so svojimi dcérkami to svetu oznámila milým spôsobom. Na sociálnej sieti zverejnila video, konkrétne vo forme boomerangu, ako každá z nich drží jedno číslo. Honor má v rukách jednotku (ako dieťa číslo jedna), Haven dvojku (ako dieťa číslo dva) a Jessica drží ešte za nenarodené dieťa trojku.

@cash_warren and I are officially going to be outnumbered #babyonboard #herewegoagain ????#blessed?

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

K fotke uviedla popis: “Cash Warren a ja budeme oficiálne v oslabení!” K tomu doplnila hashtagy s prekladom “dieťa na ceste”, “ideme opäť na to”, “požehnaní”. Všetky dievčatá vyzerajú šťastne a na nové dieťatko sa očividne tešia. Prajeme veľa zdravia!

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram, pixabay.com