Sobotný hlavný vysielací čas patril na obrazovkách TV Markíza trinástej sérii reality šou Farma, kde sa súťažiaci bili o postup do ďalšieho týždňa. V dueli sa proti sebe postavili taxikár Daniel Gugh a taxikár Jozef Ladziansky, pričom jeden z mužov ťahal za kratší koniec.

Farmárov je opäť o jedného menej! Potom, čo si súťažiaci zvolili prvého duelanta zo sluhov, ktorým sa stal životom skúšaný Dano, došlo k voľbe aj jeho súpera. Mladík, ktorý v minulosti prekonal rakovinové ochorenie v poslednom štádiu, si do arény vybral hasiča Jozefa, pričom ten sa v hre o 75 000 € stal prvým farmárom týždňa.

V prvej disciplíne sa muži museli postaviť na sud, naviť naň lano, čím sa dostali k pílke, rozrezať latu nad hlavou a zazvoniť na zvonec. Na prvý pohľad jednoduchá úloha so sebou niesla výrazné riziká, a kým Jozef postupoval pomaly a napokon vyhral, Daniel v rýchlosti trikrát nešťastne spadol dramaticky na zem. Stratením rovnováhy si pri nešťastnom držaní pílky pri páde mohol spôsobiť nepekný úraz, no zranil si „len“ prsty.

Druhá úloha mala silový charakter, kedy sa páni pretláčali až k vlajke, pričom disciplínu opäť vyhral Jozef. O víťazovi napokon rozhodlo rúbanie dreva, ktoré nepreverilo len silu súťažiacich, ale aj ich výdrž. Aj keď sa spočiatku zdalo, že taxikár bude ťahať za kratší koniec, opak bol pravdou a mimoriadne nerozhodný výsledok musela moderátorka preveriť opakovane. Obaja totiž nasekali 30 kilogramov dreva, avšak Jozef bol v konečnom dôsledku o pár gramov úspešnejší. V poradí druhý duel tak opäť skončil so skóre 3:0.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/farma.markiza