Na farme sa konal ďalší duel, ktorý bol iný ako ostatné. Napäté vyberanie duelanta, ktorým bol Janko naznačovalo, že sa farmou preženie búrka, a tak aj bolo.

Jano Raninec (57), ktorý dostal aj prezývku ,,otec farmy“ si do súboja vybral Nika Nikoliča s cieľom vrátiť sa späť na farmu. Nikto však neočakával, že rozlúčka s duelantami dopadne takýmto podrazom. Aj napriek tomu, že každý zo súťažiacich priznal, že Janko je na farme potrebný a veľmi si ho vážia, jediný kto sa s ním rozlúčil bol Miro Povec.

,,Všimol som si, že tam bol len Mirko. Bolo mi trochu do plaču, ale čo už,“ povedal pokorne Jano, ktorému farmári určite zranili city. V prípade Nika bola však rozlúčka úplne odlišná. Objatia, povzbudenia a dokonca mu pri odchode z farmy ženské osadenstvo spievalo známu pesničku úsmev.

Vyzerá to tak, že farmári uprednostňujú zábavu pred prácou a pracovitému Jankovi sa otočili chrbtom. Na začiatku duelu nová farmárka Alena uviedla veci na pravú mieru. ,,My ako ľudia, po ľudskej stránke potrebujeme Nika, no zvieratá potrebujú Janka.“ V dueli nakoniec prehral najstarší farmár, ktorý súťažiacim poprial všetko dobré a pokorne odišiel.

Farmári Nikovi na rozlúčku zaspievali
Janko na farme makal od rána do večera

Zdroj: TV Markíza  |  Foto: facebook.com, youtube.com