Aktuálne beží už piaty ročník speváckej súťaže Česko Slovensko hľadá Superstar a zdá sa, že Slovensko si už zvolilo svojho víťaza. Nebezpečne nákazlivú pieseň „Pošta“ z dielne 17-ročného Ladislava Angyala si po odvysielaní jeho kastingu pospevoval takmer každý. Mladík si jednoznačne získal sympatie poroty ale i oboch národov, ktorí sa konečne dočkajú ďalšej rytmickej novinky!

 

Po zjavení sa sympatického chalaniska na televíznych obrazovkách sa jeho život obracia naruby rapídnym tempom, samozrejme, v pozitívnom zmysle. Dojímavý príbeh, ktorý píše sám život sa dotkol sŕdc dobrých ľudí natoľko, že v rámci verejnej finančnej zbierky v spolupráci Nadácie Nova a Nadácie Markíza sa vyzbieralo neuveriteľných 51 000 eur. Tie mu odovzala Kvetka Horváthová v relácii Teleráno a nádejný muzikant veru nedokázal potlačiť svoje úprimné dojatie.

Aj keď sa Lackovi s jeho mamimou, ktorá trpí detskou mozgovou obrnou podarilo zabezpečiť lepšie životné podmienky, nemôžeme zabúdať na to, že mladý talent stále súťaží. Istým spôsobom už bola účasť chlapca z Komárna jeho víťazstvom, no tu zďaleka nekončí. V ďalšom kole si pre divákov a všetkých fanúšikov prichystal úplne novú hitovku o Mikulášovi, pri ktorej sa človek neubráni širokému úsmevu. Bezprostredný optimizmus talentovaného skladateľa je jednoducho infekčný a malý kúsok z neho si môžete pozrieť na oficiálnej stránke TV Nova  >>>TU<<<.

ladislav angyal novy hit mikulas

lacko zo superstar novy hit

Zdroj: nova.cz | Foto: Instagram, Facebook, YouTube