Ďalší KONFLIKT Fica a Tódovej: Neuveríte, o čo požiadal novinárku!

Dátum:

Fakt, že Robert Fico či Robert Kaliňák sa nemajú v láske so známou novinárkou Denníka N Monikou Tódovou, je verejne známy. Ich slovné prestrelky na tlačových besedách zašli poriadne ďaleko a inak tomu nebolo ani na tej pondelkovej.

V nedávnej minulosti ostala známa novinárka poriadne šokovaná, keď ju počas dovolenky v horách mali sledovať dve vozidlá. Následne na tlačovej besede strany Smer konfrontovala Roberta Fica s informáciou, od koho odkúpila majiteľka vozidlo, na ktorom bola Monika Tódová sledovaná. Zároveň denník uviedol, že Fico sa nepriamo k sledovaniu priznal, keď zverejnil informácie z novinárkinho súkromia počas testovania na Covid.

Na pondelkovej tlačovej besede sa Fico postavil pred novinárov po tom, čo Generálna prokuratúra uznala, že rozhodnutia orgánov činných v trestnom konaní v kauze únosu Vietnamca boli správne a zákonné. Predseda Smeru si opäť prichystal tabuľu s medializovanými informáciami o Robertovi Kaliňákovi z doby, kedy kauza vznikla.

Denník pritom v tom čase zverejnil aj slová dvoch policajtov, ktorí mali únos dosvedčiť. Podľa Fica ale neexistuje dôkaz o tom, že bol niekto cez Slovensko prevážaný. Od médií teraz požaduje ospravedlnenie za všetku špinu a poškodenie mena Smeru, krajiny a aj Roberta Kaliňáka. Monika Tódová sa opýtala na niekdajšieho Ficovho poradcu Quang Le Honga, ktorý bol v inkriminovaný deň v hoteli a pre ktorého mal Fico podľa slov Kisku direktívnym spôsobom žiadať vymenovanie za veľvyslanca. Na to jej však expremiér odvetil osobnou požiadavkou, aby si nabudúce doniesla majetkové priznanie s tým, že sa chce porozprávať o novinárkinom byte, ako aj o úniku informácií.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Robert Fico │ Foto: RTVS, FB/Monika Tódová

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...