Šoubiz Ďalší lukratívny kšeft od Markízy: Evelyn ako moderátorka novej šou!

Ďalší lukratívny kšeft od Markízy: Evelyn ako moderátorka novej šou!

Jedna z najúspešnejších tvárí domáceho šoubiznisu má dôvod na radosť. Komička Evelyn, ktorá sa časom presadila aj ako herečka či moderátorka, totiž dostala od Markízy ďalšiu príležitosť, pričom sa pred kamery postaví v novom projekte Lego Masters!

Komička Evelyn (31) sa na nedostatok práce rozhodne sťažovať nemôže. Niekdajšiu hviezdu sociálnych sietí totiž postupom času ulovila TV Markíza, ktorá dala blondínke príležitosť moderovať reality šou Farma, kde nahradila ostrieľanú stálicu Kvetku Horváthovú, avšak objavila sa aj v relácii Tvoja tvár znie povedome.

Najnovšie sa Eva Kramerová predstaví v ďalšom lukratívnom projekte, vďaka ktorému sa dostane aj za hranice, nakoľko pôjde o česko-slovenskú verziu celosvetového hitu Lego Masters. V tvorivej novinke, kde budú súťažiť dvojice bez vekového obmedzenia, sa objaví po boku českého herca Matouše Rumla.

Pre denník Nový Čas informáciu potvrdila Andrea Macáková z Markízy, pričom Evelyn neskrýva nadšenie: „Nemôžem sa dočkať, až to budú môcť diváci vidieť v televízii. Dúfam, že to pre nich bude okrem iného aj inšpirácia, ako sa dá stráviť voľný čas.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk | Foto: IG/evelynjefresh

Exit mobile version