Televízia Markíza stavila v siedmom ročníku tanečnej šou Let’s Dance na neopozeranú tvár, pričom príležitosť moderovať reláciu dostala po boku Viktora Vinczeho rádiová spíkerka a herečka Martina Zábranská. Napriek vlne kritiky zo strany divákov však bude za mikrofónom pokračovať, avšak tentokrát už na obrazovkách verejnoprávnej televízie!

28-ročná rádiová spíkerka Martina Zábranská, ktorá sa objavila aj v seriáloch Svätý Max či Priznanie, dostala na jar lukratívnu ponuku od TV Markíza. Týždeň čo týždeň sa objavovala po boku Viktora Vinczeho v tanečnej šou Let’s Dance, a kým jej kolega bude na obrazovkách pokračovať v novej relácii Na love, pred kamerami sa bude naďalej objavovať aj samotná brunetka.

„Veľmi sa na to teším, neváhala som ani chvíľu a išla som do toho, lebo je to superprojekt, do ktorého sa zapojí celé Slovensko. Navyše je to zábavné, napínavé, plné nečakaných momentov a skvelej energie,“ uviedla pre Nový Čas Zábranská ohľadom projektu, ktorý RTVS spustí už o pár mesiacov.

Veľkolepá šou, ktorú pripravuje verejnoprávna televízia, bude pozostávať z 39 epizód a vysielaná má byť na jeseň každú sobotu v rannom pásme pre deti. Ako potvrdila hovorkyňa RTVS Andrea Pivarčiová, súťažiť medzi sebou budú školy, pričom tú víťaznú spoznajú diváci v roku 2023.

Na šou pre najmenších však Maca nebude sama a ako garde jej tvorcovia priradili influencera Expl0iteda, a teda Petra Altofa, aktuálneho partnera herečky Kristíny Svarinskej. 25-ročná hviezda sociálnych sietí bude pôsobiť pred kamerami v teréne, kde má za úlohu predstavovať jednotlivé školy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.skFoto: IG/expl0ited_, macazabranska, tvmarkizaofficial