Jojkárska relácia Všetko čo mám rád pod taktovkou herca Števa Skrúcaného a muzikanta Ondreja Kandráča sa čoraz viac teší väčšej obľube zo strany fanúšikov. Zdá sa, že obaja využívajú svoju popularitu pre vlastný biznis!

Do jojkárskej relácie boli dosadení herec a hudobník, ktorí však pred kamerou spolu nikdy nespolupracovali. Nakoniec z nich však vznikla zohraná dvojica, ktorá sa v akejkoľvek situácií skvele dopĺňala. Ondrej Kandráč sa tak stal nástupcom za Mira Nogu, s ktorým Skrúcaný dlhé roky vystupoval.

Zábavno – hudobná relácia sa stala natoľko úspešnou, že organizátori rôznych spoločenských akcií si žiadajú spoločné vystúpenia. ,,Je to také zvláštne, lebo to začínajú mnohí organizátori brať, že spolu robíme a máme program,“ uviedol pre cas.sk prekvapený Skrúcaný.

Obaja sa preto rozhodli, že si spoločný program mimo relácie predsa len pripravia. Už túto jar majú v pláne zahviezdiť s novým vystúpením. Dvojica sa tak do budúcna bude objavovať na akciách, spoločenských udalostiach či marketingových podujatiach.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook