Na statku to začína poriadne ožívať a zdá sa, že na farmárov dolieha samota. Tú sa snažia po večeroch zahnať rozprávaním sa pri vínku, oslavami či spevom. S postupom času to ale začína medzi niektorými iskriť a po Dominikovi a Miške je na obzore ďalší románik!

Na Farme je niektorým zrejme smutno! Aj keď je na statku kopec práce a už čoskoro k nim zavíta hospodár Martin, farmárom stále ostáva čas aj na radovánky a zbližovanie. Len nedávno prekvapil románik medzi Dominikom a Miškou, ktorí si už stihli spolu užiť, a už je tu ďalší šok.

Zo záberov kamier je zreteľné, že iskrička stihla preskočiť aj medzi inou dvojicou. Peter, ktorého záujem farmári pripisovali práve Miške, poriadne prekvapil a uložil sa do lona kučeravej Táni. Tá sa jeho blízkosti vôbec nebránila a romanticky mu prehrabávala vlasy. Už na prvý pohľad je tak jasné, že sa čosi deje a neostalo len pri kamarátstve. Žeby sa črtal vážny vzťah? Celé video si môžete pozrieť >>> TU <<<.

Teraz je už jasné, prečo Peter s Dominikom pri pohľade na zadky Twiinsiek ostávali chladní. Práve Táňa s Miškou boli tie, ktoré označili ich zadky za veľké a chlapi, ktorým sa tak trochu zapaľujú lýtka, sa ženám na statku zrejme chceli zapáčiť, a tak ešte priliali olej do ohňa.

Žeby sa dal Peter dokopy s Táňou?

Zdroj │ Foto: farma.markiza.sk, YouTube