S rozchodmi a rozvodmi sa v poslednej dobe vrece roztrhlo a po Heribanovcoch, Kočišovcoch, Bičanovcoch sa vraj rozhádza s dlhoročnou partnerkou aj známy slovenský zabávač.

Záver roka 2017 akosi nepraje párom slovenského šoubiznisu. Po viacerých rozvodoch sa šušká aj o rozchode u známeho zabávača Petra Baathyányho (51), ktorý sa kedysi rozviedol s manželkou Dagmar, no o tri skončili opäť spolu ako partneri.

Zdá sa však, že kríza sa u obľúbeného herca z Profesionálov či Mafstory opäť vrátila a dvojica si má prechádzať náročným obdobím. Podľa niekdajších vyjadrení Dagmar majú byť obidvaja ohnivé povahy a vzťah tak zrejme trochu pripomína Taliansko. Na otázky Nového Času odpovedal Peter najskôr s odporúčaním na partnerku Dášku, no neskôr sám napísal: “Reči o našom rozchode, to je blbosť, nie je to pravda. Neviem, kde to vzniklo, ľudia sú rôzni a všeličo povedia,” poprel nakoniec. Zdroje z hercovho okolia však tvrdia opak a svorne sa zhodli na tom, že u Batthyányovcov sa niečo deje: “Počul som, že tam niečo škrípe. Je to celé veľmi zvláštne,” či “Medzi Petrom a Dáškou nie je všetko v poriadku. Prežívajú krízu.” Aká je teda pravda a či pôjde dvojica od seba aj po druhýkrát, sa dozvieme zrejme časom.

Zdroj: cas.sk | Foto: Facebook, TV JOJ