Žeby v šoubiznize skončil ďalší pár?! Europoslankyňa priznala ako to s jej vzťahom vyzerá a ako vidí svoje manželstvo v budúcnosti. Jej spoveď je úprimná a prekvapivo pozitívna.

[sociallocker]Europoslankyňa Monika Flašíková – Beňová(48) a Fedor Flašík(58) sú svoji od roku 2006. Na každej spoločenskej akcií ste ich mohli vidieť usmiatych, spokojných a v objatí. No je pravdepodobné, že rozprávke odzvonilo. Monika priznala, že ich manželstvo nie je ideálne a oficiálne sa rozišli pred šiestimi týždňami.

,,Tak, ako sme si pôvodne mysleli to, že ja som 3-4 dni v zahraničí a potom cez víkendy doma, že sa to dá ustáť, tak to donekonečna ísť nemôže. Každý sme si začali žiť svoj život, Fedor so svojimi koníčkami, ja so svojimi. Už sme si nevedeli zladiť spoločne voľný čas. Postupne sme sa tak od seba vzdialili, a zistili sme, že už sme tak ďaleko, že sa nevieme priblížiť,“ priznala Beňová pre cas.sk.

Vyzerá to tak, že obaja sú zmierení s koncom svojho manželstva. V ďalších týždňoch sa pokúsia v čo najväčšom pokoji vyriešiť rozvod a všetky potrebné záležitosti. A napriek tomu, že Vianoce už manželia netrávili spolu, spoločne si zapriali šťastné a veselé a vymenili si darčeky.

Manželia Flašíkovci

Zdroj: cas.sk  |  Foto: depositphotos.com
[/sociallocker]