Členka bývalej najznámejšej dievčenskej skupiny Spice Girls sa rozhodla pre radikálny krok. Po desiatich rokoch manželstva s filmovým producentom Stephenom Belafonton sa rozhodla vyplniť rozvodové papiere. 

Melanie Janine Brown, svetu známa pod pseudonymom Mel B, sa preslávila v anglickej päťčlennej skupine Spice Girls, ktorá zbierala jeden úspech za druhým. Po ich rozpade si každá z dievčat išla vlastnou cestou a Mel B sa ani po tom nestratila vo svete šoubiznisu. Angličanka sa stala súčasťou X Factoru či talentovej súťaže, v ktorých si zasadla do porotcovských stoličiek.

Mel B, Geri Halliwell, Emma Bunton

Sláva však priniesla aj stratu súkromia a jej osobný život bol často rozoberaný na verejnosti. Speváčka má dokopy tri deti, no každé s iným mužom. Dcéru Phoenix má s holandským tanečníkom, Angel s hercom Eddiem Murphym a Madison so Stephenom Belafonton.

Anglická interpretka bola celých desať rokov v manželstve s otcom svojej poslednej dcéry a kvôli nemu dokonca prerušila styk aj so svojou najbližšou rodinou. Mel B mu ešte pred pár týždňami prostredníctvom sociálnej siete Instagram vyznala lásku a nikto nečakal, čo sa o pár týždňov po tom stane. Mamička troch detí sa rozhodla pre radikálny krok, vďaka ktorému sa ich dlhoročný vzťah čoskoro ukončí. Mel B podpísala rozvodové papiere a zároveň žiada súd, aby jej zveril do rúk plnú starostlivosť o ich spoločnú päťročnú dcérku Madison.

Mel B a Stephen

Zdroj: People.com | Foto: Instagram