Schyľuje sa k ďalšiemu rozvodu? Známy a obľúbený moderátor má doma údajne prechádzať vážnou manželskou krízou. Zo slov jeho ženy je zrejmé, že v ich rodine nie je ideálna atmosféra…

Známy a obľúbený moderátor Jakub Prachař (35) si má momentálne opäť prechádzať vážnou krízou vo vzťahu s Agátou Hanychovou (33). Moderátor prežíval veľkú manželskú krízu už v roku 2017, kedy vyplávali na povrch údajné nevery modelky. Počas porotcovania Česko Slovensko má talent sa zas pošuškávalo o aférke medzi Prachařom a Dianou Mórovu. Dvojica ale obrovské turbulencie ustála, hoci Jakub v tom období trochu vyvádzal s alkoholom, kým Agáta mala navštevovať psychologičku.

V posledných dňoch sa ale vody rozvírili opäť. Agáta zverejnila na sociálnej sieti záber zo spoločnej svadby spred šiestich rokov, ku ktorému ale pridala poriadne sklamaný a smutný text: “Rozísť sa na výročie dokáže len málokto…” Záber ale po krátkej dobe zmazala a dnes tvrdí, že malo ísť len o vtip. Či sa Jakub s modelkou naozaj rozišiel, vedia zrejme len oni dvaja.

Tento záber ale nebol jediný, ktorý fanúšikov kontroverznej dvojice znepokojuje. Agáta pridala pred pár dňami aj veselú fotku s deťmi, hoci text, ktorý pridala, zas až taký veselý nie je: “Keď sa všetko rúca, viem, že nie som na svete sama. Neviem, čo by som bez týchto dvoch robila,” naznačila problémy v živote.

Agáta zverejňuje na Instagrame smutné slová…

Zdroj │ Foto: Instagram