Škandál za škandálom! Je až neuveriteľné, koľko sa dozvedáme o súkromí hviezdneho páru, ktorý čaká rozvod roka. O Angeline Jolie a Bradovi Pittovi sa toho popísala už veľa, o príčinách rozvodu, údajnej nevere, či vyjadreniach známych herečiek. Teraz prilieva olej do ohňa bývalá opatrovateľka detí, ktorá žila s rodinou v jednej domácnosti a opísala situáciu v rodine!

[sociallocker]Ešte donedávna opatrovateľka šiestich detí hviezdneho páru, otvorene prehovorila o súkromí, ktoré malo zostať ukryté pred verejnosťou. Navonok idylická dvojica absolútne nezvláda výchovu svojich detí. Najväčšie problémy sú s Paxom a Maddoxom, ktorí sa neustále doťahujú a hádajú. Navyše Maddox, najstarší z detí a zároveň prvé adoptované dieťa Angeliny, od 9. rokov popíja víno a jazdí na aute po pozemku. A to má teraz len 15 rokov!

Známym rodičom to určite nie je jedno, no namiesto toho, aby sa venovali výchove detí, sa Angelina túla po charitatívnych akciách a Brad prepadol alkoholu. Nečudo, že deti nemajú žiadny rešpekt, dokonca v noci sa snažia dostať rodičom do postele a budia ich. Okrem toho, deti sa hrajú so zbierkou dýk, akoby to bola neškodná hračka. Je očividné, že by potrebovali pevnejšiu výchovu, možno presne takú, ktorá herečke na Bradovi vadí a rozvádza sa s ním.

V dome slúžilo celkom šesť opatrovateliek, kuchár a učiteľ, kedže deti do školy nechodia. Pravidlá sa ale nedávno zmenili, Angelina v dome ponechala len 2 opatrovateľky a učiteľa s tým, že si tam nasťahovala svojho brata Jamesa Havena, ktorý je opatrovateľkou 24 hodín denne. No zadarmo to nie je, ide mu údajne do vrecka 10% z toho, čo pár zarobí.

https://www.instagram.com/p/BIvL3A-B_Ck/?taken-by=brangelinaofficial

 

https://www.instagram.com/p/BIkz4E-BAvx/?taken-by=brangelinaofficial

 

https://www.instagram.com/p/BHy121Phynp/?taken-by=brangelinaofficial

Zdroj: tn.nova.cz | Foto: Instagram
[/sociallocker]