Podávaniu čísel v hrách spoločnosti Tipos prepadlo množstvo Slovákov. Mnohí sa zapájajú do žrebovania už celé roky, niektorí i desaťročia. Šťastie sa pritom pred pár hodinami usmialo na jedného z nich. Naša krajina sa rozrástla o ďalšieho milionára, ktorým sa stal výherca z Nitrianskeho kraja.

Na Slovensku je od nedele o jedného milionára viac! Šťastlivcom, ktorý si z jackpotovej výhry odniesol 1 088 435, 90 eur, sa stal neznámy z Nitrianskeho kraja. Za posledných 30 rokov ide pritom o 75. tipujúceho, ktorý sa môže pýšiť titulom milionár. Po nedeľnom žrebovaní uspel s číslami 1, 8, 10, 35, 36 a 46. Ako priblížila pre Topky hovorkyňa spoločnosti Tipos Adriana Podobová, výhercom sa stal ihneď po prvom žrebovaní.

Na tikete pre hru LOTO vyplnil svojimi číslami 7 hracích polí – stĺpcov a označil aj možnosť zahrať si doplnkovú hru JOKER, ktorá je spoločná pre hry LOTO a LOTO 5 z 35. K tomu sa ešte rozhodol, že s takouto stávkou si zahrá šesťkrát. Obsluhe terminálu potom zaplatil za stávku 45 eur,” odhalila detaily. Výherca navyše dostane ešte ďalší výherný bonus, keď okrem Jackpotu získal aj 6,20 eura v 6. poradí prvého ťahu hry LOTO. Okrem toho sa iný Slovák stal v piatok výhercom sumy 663 892,60 eura v hre Eurojackpot. Od výhry 65 miliónov eur ho pritom delila len jedna sedmička.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk | Foto: FB/TIPOS