Misska Miroslava Fabušová (39) sa mediálne zviditeľnila po autonehode v štátnej limuzíne Borisa Kollára. Prednedávnom šokovala, keď priznala, že je opäť konečne tehotná a bábätko nosila pod srdcom 4. mesiac. Teraz však zasiahla krásku rana osudu.

39-ročná niekdajšia misska Miroslava Fabušová sa dostala do povedomia verejnosti, keď sa prevalilo, že sa nachádzala v štátnej limuzíne Borisa Kollára v čase minuloročnej autonehody. Na krásku sa však smola lepila ďalej a s alkoholom v krvi nafúkala za volantom auta, pričom skončila na polícií.

Zdalo sa, že jej život sa konečne dáva do poriadku a priznala, že po tom, ako stretla novú známosť otehotnela a tešila sa už štyri mesiace na nový prírastok do rodinky. K tomu, žiaľ, ale nedôjde a misska sa musí vyrovnať s ďalšou obrovskou ranou osudu.

Ako informuje Nový Čas, Fabušová o svoje bábätko rovnako, ako niekoľkokrát v minulosti prišla. „Bohužiaľ, je to pravda. Teraz to bolo vraj psychikou. Je to ťažké. Ale mám vynikajúceho doktora, ktorý mi vysvetlil, čo sa stalo, zadržiavané stresy a emócie… Prepáčte, nedokážem teraz o tom viac hovoriť, “ dodala zničená misska, ktoré prežíva smutné chvíle.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: IG/mirkafabus