Ďalší ŠOK na Farme! Táňa sa ZASNÚBILA: Tomuto neuveríte!

Dátum:

Farma je v posledných dňoch plná prekvapení! Inak tomu nie je ani v prípade Tátiany Brunayovej. Mamička z Topoľčian všetkých šokovala, keď ohlásila zásnuby, tomuto proste neuveríte!

Farmárska reality šou o mastnú výhru len pred pár hodinami prekvapilo, keď sa na verejnosť prevalila informácia o tom, že Markíza zrušila natáčanie a farmári sú už v teplučku domova. Vysvetlenie na to, prečo sa tento ročník nenatáčal štyri mesiace, ale len dva, poskytlo samotné vedenie televízie, ktoré fanúšikov odrovnalo.

Hoci sú teda farmári oficiálne doma, natočené diely sa budú vysielať počas najbližších týždňov aj naďalej. Diváci sa ale nestačili spamätať z jedného šoku a už je tu ďalšia veľká novinka. Farmárka Táňa sa zasnúbila! Tá mala počas Farmy nesmierne blízko ku kolegovi Petrovi Harezníkovi a farmári sa v noci sťažovali na nepríjemné zvuky vychádzajúce z ich postele. Renáta mala tiež prezradiť nelichotivé slová, ktoré Táňa adresovala jej priateľovi tam vonku.

Keď sa priateľ Paľo rozhodol na celú zápletku zareagovať, diváci ostali z jeho slov poriadne udivení. Tánin priateľ ale považuje správanie partnerky na statku za dohodnuté podľa scenára a keď jej poslal na Farmu list, zaznelo aj romantické vyznanie: „Tato ti drží palce, ľúbi ťa jak koňa a je na teba pyšný“. Tam však jeho prejavy citov zďaleka nekončia. Pred pár dňami sa totiž rozhodol kučeravú mamičku požiadať o ruku a na jeho Facebookovom profile svieti nápis „Zásnuby s Tatiana Brunayová“. Vyzerá to tak, že medzi dvojicou je všetko v najlepšom poriadku a chystá sa aj veľká svadba.

Farmárku dojal list od rodiny a partnera
Táňa Brunayová bude čoskoro nevestou

Zdroj │ Foto: Facebook, TV Markíza

Retro
Prináša čitateľom témy, ktoré hýbu Slovenskom. Zbiera pre vás čerstvé novinky,, udalosti a zaujímavosti.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...