Krimi Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra totiž obvinila známeho poslanca, ktorý aktuálne pôsobí ako nezaradený v hnutí Republika. Okrem toho obvinila aj asistentku europoslanca z rovnakého hnutia. O veci informovala slovenská polícia.

NAKA mala podľa slov slovenskej polície opäť plné ruky práce. Ako informuje na sociálnej sieti, vyšetrovateľ začal trestné stíhanie za čiastkové útoky v súvislosti s predajom hnuteľného majetku Banskobystrickej regionálnej správy ciest. Pre zločin porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku obvinila PaedDr. Mgr. M. S. a JUDr. I. S.

Ako uvádza RTVS vo večerných Správach RTVS, obvinený je nezaradený poslanec Miroslav Suja a rovnako aj asistentka europoslanca Milana Uhríka Ivana Slivková. NAKA nezákonnosti preveruje už dlhšie obdobie. Keďže vyšetrovanie pokračuje, polícia nateraz nemohla poskytnúť viac informácií. Hnutie sa chystá zvolať tlačovú besedu, ktorá prebehne v utorok krátko pred obedom. Len pred pár dňami pritom NAKA obvinila aj exministra Gábora Gála kvôli podozreniu z úplatkov.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: RTVS, FB/Polícia Slovenskej republiky │ Foto: FB/Miroslav Suja – Poslanec NR SR

Exit mobile version