Dara Rolins zrejme prežíva náročné chvíle. Okrem toho, že je dnes celé Česko aj Slovensko zarmútené po strate umelca Karla Gotta (†80), tragické správy stále nekončia. V deň svojich narodenín podľahol rakovine aj jej bývalý priateľ (†45).

Druhý október sa zrejme zapíše do našich dejín ako čierny deň. Určite to bude platiť pre našu obľúbenú speváčku Daru Rolins. Len pred niekoľkými hodinami sa rozniesla Českom aj Slovenskom smutná správa o úmrtí Karla Gotta, po ktorom prehovorila už aj zronená manželka Ivana, no krátko na to prišla ďalšia tragédia.

Svoj boj s rakovinou totiž prehral i Darin bývalý priateľ Petr Vlasák, o čom informoval na Facebooku jeho kamarát Jakub Ali: „Nech ti je už len dobre, kamarát. Budeš vždy chýbať, R.I.P.“ Podnikateľ zomrel práve v deň svojich 45. narodenín a o to je táto správa smutnejšia. Vlasák sa s rakovinou pasoval už po tretíkrát, keď mu minulý rok lekári diagnostikovali nádor v hlave.

Na chemoterapie a liečbu ho podľa záberov zo sociálnych sietí doprevádzali jeho najlepší kamaráti a kamarátky, s ktorými sa stretával do posledných dní. Podnikateľ bol odhodlaný svoj boj vyhrať a každý deň sa riadil heslom „Sr*ť na rakovinu“. Dokonca si vychutnal aj narodeninový večierok Simony Krainovej. Choroba však napokon bola silnejšia a už v júli musel podľa svojich slov zrušiť aj plánovanú dovolenku. Úprimnú sústrasť rodine a známym.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Jakub Ali │ Foto: Facebook/Petr Vlasák, Instagram/dararolins_vermi, YouTube/Televízia JOJ