Posledné dni nám priniesli skvelé novinky o tehotenstve viacerých známych osobností. K narastajúcemu baby boomu v šoubiznise, prispela aj česká celebritná dvojica.

Česká herečka a speváčka Barbora Poláková dokonca už pozná aj pohlavie svojho dieťatka. S manželom Pavlom Liškom čakajú ďalšie dievčatko. Ich rok a pol stará dcéra s netradičným menom Ronja tak dostane súrodenca. Herečka by mala porodiť v apríli tohto roku. Českému portálu Super.cz ale prezradila, že nad menom dievčatka ešte neuvažovala. Ako uvidela, na bábätko sa tešia obidvaja manželia a nebránia sa ani viacerým deťom v budúcnosti.

Barbora Poláková s manželom Pavlom Liškou
Barbora Poláková (33) a jej manžel Pavel Liška (45)

Barboru Polákovú môžete poznať z viacerých divadelných hier a televíznych programov. Takisto sa objavila v niekoľkých videoklipoch – napríklad si zahrala v klipe ku piesni Láska tě spoutá od Petra Muka alebo Superstar od českej skupiny Supercrooo. Najnovšie sa zúčastnila televíznej súťaže StarDance: Když hvězdy tančí. Jej manžel, Pavel Liška, je predovšetkým známy ako herec a stvárnil už niekoľko postáv vo viac ako 20 českých filmoch. Manželia si neraz zahrali aj spolu.

Zdroj: Super.cz | Foto: Wikipedia, Facebook