Farmári skutočne vedia, ako to roztočiť. Mladý zamilovaný pár Sára Adamčíková a Erik Zahorjan sa na statku oddávajú vášni celkom otvorene a bez ostychu z kamier. Aj keď im je k dispozícií hneď viacero perín na zamaskovanie šteklivého „obsahu“, nie vždy si s tým dokážu rozkošechtiví holúbkovia poradiť.

Na Farme 12 to opäť iskrí! Okrem štandardných hádok ambicióznych súťažiacich, zväčša potužených alkoholom, sa o zábavu divákov stará aj dvojica Erik a Sára. Tí rohodne vedia, ako to „roztočiť“ a divákovi priniesť pravý dospelácky zážitok. Kým sa sprvu pred kamerami v intímnostiach ostýchali a hľadali ten správny uhol na súkromie mimo objektívu kamier, dnes je už všetko inak.

Erik sa nezdá! Ochrannú „pomôcku“ k prichádzajúcemu aktu vášne rozbaľuje tak verejne, akoby si bol sám istý, že to, čo sa chystá, je už všetkým divákom aj tak jasné. Aký by bol teda dôvod zahmlievať? Pred svojou polovičkou dokonca bez zábran priznal bolesti zadnice, na čo fitneska reagoval slovami o zámienkach. ,,To nie je výhovorka. Proste ma štipol do riti nejaký ucholak hnusný a mi strpla polka rici. To nie je výhovorka, to je proste krutá realita,” povedal Prešovčan, pričom Sára tomuto nasadeniu neostala nič dĺžna. Po partnerovi smelo skočila, avšak kamerám odhalila viac, ako by si priala.

Farmárske video spod periny môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Video: streamable.com | Foto: IG/ farma.markiza