Ďalší útok na 13-ročného chlapca: Brutálna bitka a kopance!

Dátum:

Začiatkom roka pobúrilo celé Slovensko brutálne napadnutie 11-ročnej Andrejky, najnovšie došlo k útoku na maloletého chlapca v Prešovskom kraji. Ten musel byť po fyzickom ataku mladíkov ošetrený v nemocnici, pričom mu uštedrili niekoľko tvrdých rán.

K útoku na 13-ročného chlapca došlo pred pár dňami na Zámočníckej ulici v Medzilaborciach. Išlo o dieťa pôvodom z Afganistanu, ktoré bolo s rodinou umiestnené do Centra pre rodiny s deťmi. Mal sa nachádzať v karanténe, no zariadenie opustil, keďže sa chcel aspoň prejsť na kraji mesta. Natrafil však na partiu mladíkov, ktorí od neho pýtali peniaze.

Následne začali chlapca udierať päsťami, pričom utrpel niekoľko rán do hlavy. Cudzinec sa pokúsil ujsť, no útočníci ho dobehli, zhodili na zem a uštedrili mu pár kopancov. Z miesta činu odchádzali s 50 eurami, ktoré mu ukradli. Časť agresorov sa dokonca iba prizerala a celý útok si natáčali na mobil. Na miesto boli privolaní zdravotníci, ktorí zbitého školáka ošetrili, no prevoz do nemocnice údajne nebol potrebný.

Napokon bol však na urgentný príjem odvezený pracovníkmi zariadenia, pričom z nemocnice v Humennom odchádzal do domácej liečby so zlomeným nosom a modrinami po celom tele. Muži zákona tento prípad vyšetrujú ako trestný čin lúpeže. Traja páchatelia už mali byť zadržaní a obvinení z uvedeného skutku. Údajne nejde o prvý prípad fyzického napadnutia na maloleté dieťa v Medzilaborciach.

Zábery z útoku nájdete >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: plus.noviny.sk  |  Foto: FB/Polícia SR, Pixabay

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...