V uliciach Bratislavy sa mnohí obyvatelia prestávajú cítiť bezpečne. Najmä počas víkendových večerov, kedy dochádza k pravidelným roztržkám. V nedeľu napadli cudzinci 26-ročného Michala, ktorý skončil na JIS.

Bratislava sa v posledných týždňoch otriasa a bezpečnosť sa stáva jednou z hlavných tém. Po vražde Violy došlo začiatkom decembra aj k útoku na 22-ročného cudzinca, ktorý svojim zraneniam podľahol. Približne týždeň na to musí bratislavská polícia riešiť ďalší agresívny útok.

Policajti prvého bratislavského okresu vyšetrujú okolnosti trestného činu ublíženia na zdraví, ku ktorému došlo podľa doterajších zistení v nedeľu v skorých ranných hodinách v jednom z podnikov a následne aj vonku na Ventúrskej ulici v Bratislave,“ objasňujú so slovami, že konflikt mal vzniknúť medzi skupinami Slovákov a cudzincov okolo 4.-tej hodiny ráno.

V čase okolo 04:00 h mal jeden z cudzincov fyzicky napadnúť 26-ročného poškodeného, ktorý po jeho útoku spadol na zem. Následne mal útočník spolu s ostatnými cudzincami z miesta ujsť. Zraneného muža privolaní záchranári previezli do jednej z bratislavských nemocníc,“ dodávajú. Michal má aktuálne ležať s krvácaním do mozgu na jednotke JIS.

Polícia teraz pátra po páchateľovi a zároveň vyzýva občanov k spolupráci pri stotožnení osôb na fotkách zverejnených nižšie. V prípade, že viete, o koho ide, ohláste to, prosím, na čísle 158 alebo na ktoromkoľvek policajnom oddelení, či prostredníctvom súkromnej správy na facebookovej stránke polície.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Facebook/Polícia SR – Bratislavský kraj