Reality šou Farma 13 spoznala svojho víťaza len pred pár dňami, pričom život súťažiacich zaujíma fanúšikov relácie aj po vypnutí kamier. Tí s nimi aktuálne komunikujú predovšetkým prostredníctvom sociálnych sietí, kde sa jedna z najvýraznejších farmárok pochválila novinkou. O nevšednosti však nemôže byť ani reči.

Každoročne sa prostredníctvom reality šou Farma snaží zviditeľniť množstvo Slovákov, ktorí si počas pôsobenia na statku získavajú tisíce nových fanúšikov. Jednou z nich je aj Nikola Báleková, ktorá prišla do súťaže ako zadaná mamička dvoch detí, pričom krátko po vypadnutí sa rozišla s partnerom pre neveru. Dnes je už Luna šťastná po boku nového muža, a aj keď si ženy dávajú po rozchode zväčša upraviť vlasy, kráska s dredmi stavila na niečo celkom iné.

Ako väčšina farmárok, aj ona tuctovo spadla do ošiaľu zväčšovania pier a po ukončení Farmy sa pochválila novým vzhľadom. Luna pred fanúšikmi priznala, že vpich kyseliny podstúpila po prvýkrát, pričom celý zákrok bol rýchly a trval približne desať minút. „Chcela by som týmto dodať babám odvahu, ktoré nie sú spokojné úplne so svojimi perami, ako ani ja som ich nemala najväčšie. Že keď rozmýšľate, či si dať alebo nedať, tak určite choďte do toho, lebo cítim sa naozaj fakt dobre a mám ich úplne nádherné, rovné,“ uviedla Luna o premene.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/nikolabalekova, farma.markiza