Je tomu len zopár dní, čo celým Slovenskom otriasla rodinná tragédia z Michaloviec, kde muž usmrtil svoju manželku, dve deti a napokon spáchal samovraždu. Polícia Slovenskej republiky len pred okamihom informovala verejnosť o ďalšej dráme, ku ktorej došlo v obci pri Novom Meste nad Váhom!

Počas aktuálneho víkendu malo dôjsť v nočných hodinách k fatálnej tragédii, pri ktorej boli zranené tri osoby. Do obce Pobedim bola privolaná hliadka z Nového Mesta nad Váhom k mužovi, žene a dieťaťu, pričom rodina bola zranená nožom. Na mieste sa momentálne vykonávajú procesné úkony za účelom objasnenia skutku.

„Zranené osoby boli prevezené do nemocnice na ošetrenie. Vyšetrovateľka Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne začala trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu a vo veci prečinu ublíženia na zdraví. Obvinenie voči konkrétnej osobe zatiaľ vznesené nebolo. Bližšie informácie k tomuto prípadu poskytneme až keď to procesná situácia dovolí,“ uviedli k prípadu policajti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol