Ako sa zdá, v jojkárskom Topstare nastal doslova babyboom! Potom, čo iba pred pár hodinami oznámila svoje prvé tehotenstvo moderátorka Soňa Skoncová, mamičkovské povinnosti pomaly, ale isto čakajú aj na krásnu Alexandru Orviskú!

37-ročná moderátorka TV JOJ si pre fanúšikov pripravila mimoriadne prekvapenie. Potom, čo jej kolegyňa Soňa Skoncová oznámila, že po osemnástich rokoch vzťahu s Robom Reisom čakajú svoje prvé bábätko, s radostnou novinkou sa pochválila aj ona sama. Pri príležitosti narodenín jej partnera Jaroslava Janusa (31) mu na sociálnej sieti Instagram zablahoželala jedinečnou snímkou aj popisom.

“Všetko najlepšie k tvojim dnešným narodeninkám, Baby Daddy,” napísala Saša k fotografii, na ktorej sa jej už črtá tehotenské bruško. Aj keď moderátorka nepriblížila, v ktorom mesiaci sa momentálne nachádza, o bábätku pod srdcom mala jasne vedieť už počas svojich narodenín, ktoré oslavuje začiatkom júla. Kým pre hokejistu pôjde o prvé dieťatko, krásna jojkárka už má 13-ročnú dcéru Viktóriu zo vzťahu s bubeníkom Martinom Valihorom. Dvojici srdečne blahoželáme.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/alexandraorviska, jay_janus