Sú to iba dva týždne, čo českú speváčku Lucii Bílú zasiahla zdrvujúca správa o náhlom úmrtí dobrej kamarátky a mladého muža, ktorý zomrel v dôsledku vážnej autonehody v tesnej blízkosti domu legendárnej divy. Teraz však prišla ďalšia rana, ktorá dostala známu umelkyňu na kolená.

Česká speváčka pred dvoma týždňami zverejnila na sociálnej sieti srdcervúci odkaz, kde priznala hlboký smútok nad stratou dobrej kamarátky a 18-ročného mladíka. Teraz musí Lucie čeliť ďalšej tragédií, keďže ju opustili dvaja blízki ľudia. Skonala totiž Marcela Košanová, ktorá bola speváčkinou kartárkou, no v priebehu rokov sa stali dobrými kamarátkami.

Ďalšou ranou bola smrť jej kamaráta Michaela Klanga, uznávaného architekta a scénografa, ktorý v spánku dostal mŕtvicu. ,,Odchod Michaela Klang je strata, ktorá to moje srdce trhá na malé kúsky. Bol očarujúci, múdry, láskavý a krásny od hlavy až po päty. Sedím v aute na diaľnici a cestou sledujem zádušnú omšu za tohto úžasného architekta, scenáristu a nemám slov. Láska je láska, život je život. Som šťastná, že ho môžem žiť, ale niekedy fakt zabolí,“ napísala na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  Foto: Instagram/luciebila