V rodine herca a moderátora Mareka Fašianga majú v poslednom období poriadnu smolu. Ako totiž prezradila jeho partnerka Tereza Bizíková, podvodníkom sa podarilo obrať ju o stovky eur. S podnetom sa už modelka obrátila aj na slovenskú políciu.

Len nedávno sa Tereza Bizíková, partnerka Mareka Fašianga, podelila s fanúšikmi o úraz, ktorý sa jej udial v našich veľhorách. Z pádu, našťastie, vyviazla len s veľmi miernym otrasom mozgu. Neprešiel však dlhý čas a modelku postihla ďalšia smola.

Ako prezradila pre portál Topky, stala sa obeťou podvodníkov, ktorí krásnu modelku pripravili o stovky eur. Jednalo sa pritom o marketingovú spoločnosť, ktorá oslovila Terezu na spoluprácu v rámci aplikácie s oblečením. 23-ročná kráska pridala do aplikácie na predaj aj svoju peňaženku v hodnote 30 eur, ktorú si od nej za krátky čas chcela kúpiť istá záujemkyňa.

Následne prišiel na rad klasický scenár podvodu, keď žena uviedla, že si na kúpu objednala kuriéra. „Prišiel mi do sms-ky link, kde ja som teda mala vyplniť údaje z mojej bankovej karty, aby mi poslala peniaze. Naletela som na to a zrazu mi odišli z môjho účtu finančné prostriedky v stovkách eur, sťažuje sa.

Modelka, ktorá prišla o 500 eur, v krátkom čase kontaktovala svoju banku aj políciu, kde už podala trestné oznámenie. Zarazilo ju, že spoločnosť sa jej po podvode ozvala znova, aby pridala na sociálnu sieť ďalší reklamný post. „Ja som, samozrejme, všetky tie výstupy ihneď stiahla,“ hnevá sa Tereza, ktorá varuje ľudí pred podvodnými mailami či SMS.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: topky.sk │ Foto: IG/bizikova_tereza