V sobotu prišiel o život neďaleko Bratislavy ďalší človek. Polícia objavila v mestskej časti Čunovo zaparkované auto, ktoré sa nachádzalo v lesnom poraste. Vo vozidle našli 46-ročného muža bez známok života, ktorý mal navyše v hrudníku strelné poranenie. 

V nedeľu sa stali Bratislavčania svedkami hroznej trojnásobnej tragédie pod bytovkou na Vyšehradskej ulici, kde vyhasol život brata, sestry a jej 9-ročného syna. V sobotu však prišiel o život aj 46-ročný muž. Ako uvádza portál Noviny, polícia objavila v mestskej časti Čunovo odparkované auto, ktoré sa nachádzalo v lesnom poraste.

Keď však zástupcovia štátneho orgánu podišli bližšie, zistili, že vnútri sedí muž bez známok života. “Hliadkou Policajného zboru bolo v sobotu krátko po 14.00 hodine nájdené osobné motorové vozidlo zn. Škoda SuperB v blízkosti obce Čunovo. Vo vozidle sa nachádzalo telo 46-ročného muža bez známok života,” priblížil hovorca Krajského riaditeľstva policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.

Mŕtvy muž mal taktiež strelné poranenie v oblasti hrudníka, pričom vo vozidle s bratislavským evidenčným číslom sa našla aj krátka strelná zbraň. Vo veci prebieha vyšetrovanie, ktoré stanoví, či si muž siahol na život sám alebo ho ktosi zastrelil. Obhliadajúci lekár nariadil aj vykonanie súdno-lekárskej pitvy.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<< 

Zdroj: noviny.sk | Foto: Televízia JOJ