Nezaradené Ďalšia smrť v Hollywoode: ZOMRELA známa herečka z kultového filmu!

Ďalšia smrť v Hollywoode: ZOMRELA známa herečka z kultového filmu!

Z Hollywoodu prišla ďalšia smutná správa. Po tom, čo do hereckého neba odišla pred pár hodinami hviezda Star Treku, sa musia fanúšikovia rozlúčiť aj so známou herečkou. 80-ročná tvár Matrixu poslednýkrát vydýchla vo svojom dome v New Yorku. 

V byte na Manhattane v New Yorku zomrela Mary Alice. 80-ročná herecká hviezda vydýchla poslednýkrát v stredu, pričom úmrtie potvrdilo newyorské policajné oddelenie. Presná príčina skonu umelkyne ani bližšie podrobnosti neboli nateraz zverejnené.

Ako uvádza HollywoodReporter, Mary Alice zahviezdila na Broadway vo Fences, stvárnila matku troch spievajúcich dcér v muzikáli Sparkle, no objavila sa aj v množstve ďalších snímok. Divákom sa vryla do pamäte po tom, ako si zahrala úlohu veštice v legendárnom Matrixe Revolutions v roku 2003.

Herečka pôvodne pracovala ako učiteľka, no v polovici 60. rokov sa vrhla na herectvo. Za svoje umenie si vyslúžila prestížne ocenenie Emmy za seriál zo začiatku 90. rokov s názvom I’ll Fly Away, kým cenu Tony získala za broadwayskú inscenáciu Ploty z roku 1987. V roku 2000 bola uvedená do Americkej divadelnej siene slávy. Od roku 2005 zavesila herectvo na klinec a odišla do dôchodku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  hollywoodreporter.com │ Foto: Twitter, Unsplash