V posledných dňoch prichádza z Hollywoodu jedna smutná správa za druhou. Pred pár dňami odišiel na večný odpočinok legendárny režisér a producent, ktorý stál aj za zrodom kapely The Monkees, kým najnovšie zomrel americký herec, známy predovšetkým z filmu Mafiáni.

Vo veku 83 rokov zomrel podľa informácií BBC Paul Sorvino. Americký herec podľa slov jeho hovorcu poslednýkrát vydýchol za prirodzených okolností vo svojom dome v Indiane. Herec za sebou zanechal zdrvenú manželku a tri deti. Jeho dcéra Mira Sorvino svojmu otcovi poďakovala za umenie herectva pri preberaní Oscara za film Mocná Afrodité v roku 1995.

Manželka Dee Dee Sorvino zverejnila na sociálnej sieti dojemný odkaz: „Som absolútne zničená. Láska môjho života a ten najlepší muž, ktorý kedy žil, už nie je. Mám zlomené srdce,“povedala o zosnulom manželovi.

Paul Sorvino sa filmu venoval viac ako 50 rokov života, pričom najviac sa do povedomia fanúšikov zapísal rolou Paulieho Ciceru vo filme Mafiáni po boku Roberta De Nira. Rovnako si zahral aj policajného seržanta v televíznej sérii Zákon a poriadok. Diváci ho mohli vidieť aj v Star Trek: Nová Generácia či Godfather of Harlem.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj:  bbc.com │ Foto: Twitter