Šoubiz Ďalšia smutná správa: ZOMRELA česká herečka z Vrchní, prchni!

Ďalšia smutná správa: ZOMRELA česká herečka z Vrchní, prchni!

Zo susedného Česka dorazila ďalšia smutná správa. Do hereckého neba odišla 88-ročná herečka, ktorá študovala na konzervatóriu s najväčšími hviezdami domácej scény. Okrem iného sa objavila aj v kultovej komédii Vrchní, prchni! po boku Josefa Abrháma a Libuše Šafránkovej.

Medzi českými hercami zavládol opäť smútok po tom, čo do hereckého neba odišla aj Ludmila Krajíčková. 88-ročná herečka pritom študovala na pražskej Divadelnej fakulte spolu s hviezdami ako Jiřina Bohdalová či Rudolf Jelínek. Patrila k obľúbenkyniam režiséra Otomara Krejčího, a hoci sa objavila len v niekoľkých filmových rolách, zahrala si v legendárnej komédií Vrchní, prchni!, kde stvárnila Vránovu spolužiačku Vrzalovú.

Po jej smrti je podľa informácií českého Blesku zronená Bohdalová, no aj herec Hardt. „Bohužiaľ, je nás opäť o jedného menej. Zomrela Ludmila Krajíčková. Už je nás dokopy s Michaelou Bendovou len päť,” poznamenal smutne. Česť jej pamiatke. Len pred pár hodinami prekvapila aj smrť 46-ročnej českej kulturistky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: blesk.cz │ Foto: TV Nova, Bontonfilm