Je tomu len zopár hodín, čo celé Slovensko zarmútila smutná správa o úmrtí nezabudnuteľnej Márie Kráľovičovej, ktorá odišla na večný odpočinok vo veku 95 rokov. Krátko na to svet šokovala informácia o smrti ďalšej obľúbenej herečky, ktorá sa preslávila predovšetkým americkými komédiami.

V pondelok (5. decembra) zomrela po krátkom boji s chorobou herečka Kirstey Alley, hviezda filmovej trilógie Pozri, kto to hovorí či seriálu Sever a juh. Správu o úmrtí 71-ročnej umelkyne zverejnili v neskorých nočných hodinách prostredníctvom sociálnych sietí jej adoptívne deti: „Elán a vášeň pre život našej matky, jej deti, vnúčatá i množstvo zvierat, nehovoriac o večnej radosti z tvorenia, nemali obdoby a inšpirovali nás žiť naplno tak, ako to robila ona,“ napísali True a Lillie Parkerovci.

Odkaz svojej dlhoročnej kolegyni zanechal i jej filmový partner John Travolta, ktorý nedávno prišiel nielen o manželku Kelly Preston, ale aj ikonickú priateľku z filmu Pomáda, herečku Oliviu Newton John. Všetky ženy jeho života pritom zomreli v dôsledku rakovinového ochorenia. „Vzťah s Kirstie bol jedným z najviac špeciálnych, ktorý som kedy mal. Milujem ťa, Kirstie. Viem, že sa znova stretneme,“ napísal na sociálnej sieti Instagram.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/capt.trueparker, johntravolta