Zo sveta filmového šoubiznisu prišla ďalšia smutná správa. Vo veku 83 rokov navždy odišiel známy herec a kaskadér, ktorý sa preslávil úlohou v slávnej Bondovke Live and Let Die. Správu potvrdila jeho dcéra, ktorá dodala, že herca zabila chronická choroba pľúc.

Vo veku 83 rokov zomrel známy herec a kaskadér Tommy Lane. Smutnú správu potvrdila podľa Variety jeho dcéra Kamala, ktorá uviedla, že slávneho otca zabila chronická obštrukčná choroba pľúc.

Herec sa preslávil v roku 1973 rolou Adama v legendárnej Bondovke Live and Let Die po boku Rogera Moorea. Dva roky predtým účinkoval vo filme Detektív Shaft, ktorý je považovaný za jednu z najdôležitejších snímok sedemdesiatych rokov, keďže sa jednalo o „čierny film natočený černošským režisérom pre černošské publikum“.

Tommy Lane sa okrem herectva venoval aj jazzovej hudbe. Úspešný herec za sebou zanechal manželku Raquel Bastias-Lane, sedem detí, nevlastného syna a viacero vnúčat či pravnúčat. Na Slovensku pred pár hodinami zarmútila smrť známeho záchranára a horolezca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: variety.com │ Foto: Twitter