Vo svetovom šoubiznise sa čoskoro bude chystať ďalšia celebritná svadba. Tentokrát sa prejde uličkou známa americká speváčka a skladateľka, ktorá povie vytúžené „áno“ svojmu milovanému partnerovi.

Victoria Loren Kelly, vo svete známa len ako Tori Kelly, je 24-ročná hudobníčka, ktorá sa venuje aj skladaniu piesní alebo aj ich produkcii. Do širšieho povedomia verejnosti sa dostala najmä vďaka internetu, kedy na Youtube pridávala rôzne hudobné videá. Ešte predtým, ako dovŕšila 18.rok, sa zúčastnila svetoznámej speváckej šou, no v nej sa nakoniec neprebojovala do Top 24. Odvtedy sa venuje vlastnej hudbe a po tejto neoceniteľnej skúsenosti vydala svoj vlastný album, ktorý niesol názov Handmade Songs by Tori Kelly.

Aj napriek tomu, že je na očiach verejnosti pomerne často, jej súkromný život je zahalený rúškom tajomstva, pretože o ňom nerozpráva. Sympatická speváčka však tentokrát urobila výnimku a svojim fanúšikom i celému svetu prezradila úžasnú správu. Jej partner André Murillo, ktorý je basketbalistom, ju totižto požiadal o ruku. Tori na svojom Instagrame zverejnila ich spoločnú snímku, na ktorej sú obaja veľmi šťastní, a na prste sa jej ligoce viditeľný zásnubný prsteň.

Tori & André

Tori Kelly- Hollow

Zdroj | Foto: Instagram, pexels.com | Video: YouTube