Pred pár dňami sme vám priniesli záber, z ktorého je jasné, že jedna z postáv seriálu Dunaj, k vašim službám čoskoro zistí, že čaká dieťa. Reč je o Kláre (Kristína Svarinská). Diváci si ale myslia, že nebude jedinou tehotnou ženou na pľaci.

Nováčik seriálu Dunaj, k vašim službám Peter Pecha, ktorý stvárňuje seminaristu Michala, sa so svojimi sledovateľmi na Instagrame nedávno podelil o zábery z natáčania. Prostredníctvom nich sa poriadne prekecol, keď ukázal svoju kolegyňu Kristínu Svarinskú alias Kláru s tehotenským bruškom.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kristína Svarinská (@kristina.svarinska)

Okrem Kláry sa možno bude starať o ďalšie dieťatko aj jej švagriná Irena (Barbora Andrešičová). Odborníčku na módu totiž začali skľučovať zdravotné problémy, ako sú bolesti v podbrušku či nevoľnosti, čo vyústilo až do odpadnutia.

Na Facebooku TV Markíza sa rozprúdila diskusia o tom, čo Irene môže byť. Niektorí diváci to vidia na slepé črevo, no väčšina sa zhodla na tom, že je dvojnásobná mamička opäť tehotná. ,,Tehotenstvo.. Juuuj, teším sa,” napísala Jaroslava. ,,Určite tehotná,” myslí si ďalšia fanúšička dobového projektu.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Televízia Markíza (@tvmarkizaofficial)

Tí, ktorí tvrdia, že tehotenstvo je vylúčené, pretože nespôsobuje také bolesti, ako má Irena, sa taktiež dočkali reakcie. ,,Asi ste počas tehotenstva nekrvácala a nemala hematom v maternici, keď neviete, že tehotenstvo môže aj bolieť. Niektoré ženy majú prvý trimester dokonca také silné kŕče ako počas menštruácie, že môžu aj odpadnúť,” odkázala Dada. Čo stojí za Ireninými ťažkosťami, sa snáď čoskoro dozvieme.

 

Zdroj/Foto: Facebook/Televízia Markíza