Len nedávno došlo pri betónovom stĺpe neďaleko Trenčína k obrovskej tragédii, pri ktorej vyhasol život 27-ročného muža. Prešlo len pár týždňov a takmer na vlas rovnaký incident sa stal opätovne na rovnakom mieste. Aj tentokrát prišiel o život 27-ročný muž.

Betónový stĺp pri Trenčíne sa stal v priebehu pár týždňov svedkom dvoch tragických dopravných nehôd. Tie mali pritom aj takmer rovnaký priebeh a obete mali rovnaký vek. Začiatkom augusta napálil na vozidle do stĺpa 27-ročný muž a totožná situácia sa zopakovala i pred pár hodinami.

Ako uviedla pre televíziu JOJ trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, 27-ročný vodič Volkswagenu Passat z nezistených príčin prešiel do protismeru a narazil do betónového piliera diaľnice D1. Malo ísť o mladého muža z Trenčianskych Teplíc, ktorý sa v danej chvíli viezol sám.

Pred nárazom pritom vôbec nebrzdil: “Išiel možno až 140 kilometrov za hodinu, to auto je značne deformované,” zhodnotil znalec Milan Holéci. Hoci sa ho záchranári snažili na mieste oživiť, zranenia šoféra boli natoľko závažné, že im Šimon podľahol. Znalec dodal, že kompetentní už podali návrh, aby sa dané miesto zabezpečilo zvodidlami. U nebohého vodiča bola nariadená súdnolekárska pitva.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: noviny.sk │ Foto: Televízia JOJ