V Sobranciach došlo vo štvrtok, dva dni pred Vianocami, k ďalšej veľkej tragédii. Na východe Slovenska vyhasol život len 24-ročného mladíka. Počas dopravnej nehody mal do mladého chodca naraziť 54-ročný vodič cudzej štátnej príslušnosti na nákladnom vozidle.

V Sobranciach prišiel pri dopravnej nehode o život len 24-ročný muž. Mladík išiel vo večerných hodinách po ulici, keď došlo k fatálnemu incidentu. 54-ročný vodič cudzej štátnej príslušnosti viedol nákladné motorové vozidlo s návesom v smere na obec Tibava.

Na jednej zo sobraneckých ulíc pravou prednou časťou vozidla narazil do chodca, ktorý po náraze dopadol ku krajnici na vozovku. Žiaľ, zranenia, ktoré pri dopravnej nehode utrpel, boli nezlučiteľné so životom,“ priblížila polícia.

Vodič bol následne po nehode podrobený dychovej skúške, no s negatívnym výsledkom. To, či mohol alkohol alebo iné látky požiť nebohý mladík, zistí nariadená pitva. Dopravná nehoda je momentálne v štádiu vyšetrovania. V Čechách zarazila verejnosť náhla smrť 29-ročného športovca.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Polícia SR – Košický kraj