Fanúšikovia mladej speváčky a herečky sú otrasení zo smutnej správy, ktorá sa k nim dostala iba pred pár hodinami. Telo 28-ročnej krásky objavili bez známok života v jej byte. Zomrela len mesiac potom, ako si na život siahla aj jej najlepšia kamarátka.

V nedeľu sa rodina, najbližší priatelia ako aj fanúšikovia dozvedeli mimoriadne smutnú správu. V byte v juhokórejskom Soule našli ležať nehybné telo 28-ročnej herečky a speváčky Goo Hara. Hviezda K-Pop scény, ktorú sledovali na Instagrame takmer 2 milióny fanúšikov, zomrela z doposiaľ nezistených príčin.

Prípad vyšetruje podľa slov BBC polícia. V máji mala byť pritom speváčka skupiny Kara hospitalizovaná po údajnom pokuse o samovraždu, keď ju našli v bezvedomí. Pod jej smutný koniec sa mohol podpísať aj súkromný život.

Minulý rok si totiž prešla mimoriadne turbulentným obdobím, keď začala súdny proces proti expriateľovi. Ten sa jej mal vyhrážať zničením kariéry tak, že zverejnil súkromné video umelkyne. Súčasný partner bol zas vzatý do väzby potom, ako v auguste hviezdu fyzicky napadol a vydieral ju. Aby toho nebolo málo, pred mesiacom prišla aj o najlepšiu kamarátku a rovnako popovú hviezdu Sulli, ktorá spáchala po online šikane samovraždu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: bbc.com │ Foto: Instagram/koohara_